rss twitter facebook

Hakkımızda

Medyames Reklam olarak reklam tanıtım sektöründe yılların vermiş olduğu bilgi ve tecrübelere dayanarak siz değerli müşterilerine birbirinden farklı zengin reklam tanıtım ürünlerini sizlere sunmaktadır. Asıl temel amacımız müşteri memnuniyetini esas alarak, pazarlama politikalarının yeniden değerlendirilmesi ile her geçen gün sektörde birçok başarılı çalışmaya imza atmak ve tüm dünyaya ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmaktır.

Tüm sunmuş olduğumuz reklam tanıtım ürünlerinde misyon ve vizyonlarımız kapsamında hareket ederek müşterilerimizden gelen talep ve istekler doğrultusunda sizlerin ihtiyaçlarına yönelik en iyi reklam ürünlerini maksimum verimli olacak şekilde dizayn ediyor en uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz. Müşterilerimize satış öncesi ve sonrasında promosyon ürünlerinin sürekli çözüm ortağı olma yolunda ilerlemekteyiz.

Firmaların bireylerin ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde yansıtacak, her kitleye hitap edebilecek ürünleri sizlere tanıtarak bir nevi promosyon danışmanı şirketi olmaktayız.

Promosyon sektöründe geçmişten gelen sahip olduğumuz bilgi ve tecrübeleri müşterilerimizin beklentileriyle birleştirerek marka değerinizi arttırmaya yönelik çalışmalar sunmaktayız.

Bize Ulaşın


MEDYAMES REKLAM PROMOSYON
BİZİ ARAYIN (0533) 922 79 80
Aydoğdu Mah. Çeçenistan Cd. No:67/D-I Meram / Konya

Promosyon Ürünleri


Medyames Reklam, promosyon, ambalaj, grafik ve tanıtım adına hertürlü ihtiyaca cevap verebilmek için kurulmuştur. Ekibimiz, sizin için düşünür, tasarlar, üretir, tedarik eder, sunar ve takip eder. Basılı ve dijital ortamda ihtiyaç duyulan tasarım hizmetleri ve üretim yaptığınız ürünlerin ambalajının basımına ve tanıtımına kadar oldukça geniş bir yelpazede faliyetlerini sürdürmektedir.
Email Listesi


Email listemize kaydolarak, yeni ürün ve indirimlerden anında haberdar olabilirsiniz!.

Ekle


©2024 Medyames Reklam Promosyon

Web Tasarım
Whatsapp
Whatsapp'tan Bize Ulaşın.